Vyhlášené téma

• „Kostely, kaple a křížky na Skutečsku“ – motivem fotografie by měl být kostel, kaple či křížek ze Skutče nebo z obce spadající ke Skutči. Na fotografii může být zachycen kříž, celý kostel či kaple nebo jejich část z exteriéru nebo interiéru ve fantazijní a neobvyklé souvislosti a kompozici.

Kategorie

• Fotografie budou případně rozděleny do kategorií dle počtu a druhu přijatých fotografií.

Požadavky na fotografie

• Přijímáme pouze 1 fotografii od jednoho autora.
  • Minimální rozlišení 8MPx (2480x3508px/300DPI), formát JPG – pro optimální tisk A4.
  • Autorem fotografie je fyzická osoba s uvedeným jménem, příjmením, bydlištěm, věkem, názvem fotografie a lokalizací vyfoceného objektu.
  • Přijímáme barevné i černobílé provedení.
  • Prosíme o dodržování vyhlášeného tématu, mimotématické fotografie budou vyřazeny.

Zasílání fotografií

• Fotografie včetně výše uvedených informací o autorovi zasílejte na e-mail

fotosoutez@farnostskutec.cz

• Přijetí zaslané fotografie Vám bude potvrzeno e-mailem.
  • Fotografie zasílejte v termínu do 14. května 2021.

Vyhodnocení

• Fotografie budou vystaveny v horním kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Skutči v rámci Noci kostelů dne 28. května 2021 a návštěvníci akce budou moci dát svůj hlas jimi vybrané fotografií. Po skončení akce proběhne sečtení hlasů a budou vyhlášeny tři nejlepší fotografie.
  • Pro vítěze budou připraveny symbolické ceny a vítězná fotografie bude použita k výrobě pohlednice.

Právo zveřejnění

• Účastníci soutěže souhlasí přihlášením do soutěže s prezentací svých prací v rámci této akce včetně následného nekomerčního použití pořadatelem. Zveřejněno může být: fotografie, jméno autora a název snímku.
Nově: