Farnost Skuteč, Předhradí

Děkani a administrátoři farnosti Skuteč

  1. Pavel Bohumil Proxa (1656-1661)
  2. Maxmilián Fr. Cukr z Tamfeldu (1661-1668)
  3. Tomáš Josef Kaplánek (1669-1673)
  4. Tomáš Bernard Jelínek (1673-1681)
  5. Jan Antonín Jakob Bukovský (1681-1686)
  6. Samuel Jedlička (1686-1699)
  7. Norbert Antonín Václav Mathedies svobodný pán ze Závětic (1699-1736)
  8. František Jan Bartoň (1736-1749)
  9. Jan Nepomucký Felix Chuchelský z Nestajova (1749-1782)
  10. Tadyáš Prokop Šáník (1782-1794)
  11. Karel Štěpánek (1794-1802)
  12. Antonín Tomášek (1811-1824)
  13. Jan Horník (1824-1832)
  14. Karel Křepinský (1832-1842)
  15. Václav Šimek (1843-1857)
  16. Josef Kopecký (1857-1872)
  17. Josef Kvapil (1872-1900)
  18. Štěpán Dvořák (1900-1922)
  19. Petr Petřík, administrátor (1922-1923)
  20. Antonín Vobejda, Mons. (1923-1947)
  21. Josef Paulů, ThDr., administrátor (1947-1948)
  22. Josef Štulpa, ThDr. (1948-1950) zajištěn a odvezen do Želivi
  23. Jan Nesvačil (1951)
  24. Josef Vohryzek, kaplan a administrátor (1951-1959)
  25. Václav Křivský (1959-1990)
  26. Ladislav Hojný (1990-1993)
  27. Bohumil Šitavanc (1993-2001)
  28. Jan Uhlíř (15.7.2001- 31.7.2007)
  29. Jaroslav Axler (1.8.2007-31.7.2009)
  30. František Hofman(1.8.2009-31.7.2012)
  31. Arnošt Vidourek (1.8.2012-31.7.2016)
  32. Jan Linhart (1.8.2016- dosud)